MÖBLER / Bord / Tevagn 5784232

nr 578 4232

Hans J Wegner

(1914-2007), Danmark

Tevagn, Hans J. Wegner, Danmark, stämplad Andreas Tuck, teak, löstagbar bricka, höjd 60, 76, 5x45 cm

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 20 april 2009

Hans J Wegner

Läs mer om Hans J Wegner